Dodaj pochwałę


Dodawanie pochwał dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zarejestruj się lub Zaloguj się

Agnieszka 11 września 2019 07:30

Witam dzięki poradom i informacją z anuluj mandat wygrałem z policją po 2 latach za próbę nałożenia na mnie mandatu iskrą która wskazała prawie dwukrotnie większa prędkość niż ta z która się poruszałem bardzo dziękuje za wiedzę która nabyłem z anuluj mandat

Maciej 23 kwietnia 2019 19:49

Niesamowity profesjonalizm i bardzo szybka odpowiedz ! Procedura wytłumaczona bardzo dokładnie i szczegółowo .Trzeba walczyć z tym bezprawiem! Bardzo dziękuje za pomoc ! Polecam Anuluj-mandat.pl

Artur 5 kwietnia 2019 01:21

Po skorzystaniu z indywidualnej porady (sprawa mandatowa trafiła do sądu i typowa nie była), sąd nie przychylił się do wniosku o umorzenie postępowania, ale uznał ten o uniewinnienie i sprawa została zakończona pomyślnie! :)
Gorąco polecam, pełen profesjonalizm!

Józef 11 stycznia 2019 20:56

Witam, dzięki waszym pismom sąd uchylił karę porządkowa 500 zł. za niewstawiennictwo się w charakterze świadka od Strazy Miejskiej (którą oni nie chcieli uchylić) Dziękuję bardzo i wszystkim polecam wasz portal. Pozdrawiam, Józef

Magdalena 9 stycznia 2019 13:16

Bardzo dziękuję za otwarcie oczu. W moim przypadku Straż Miejska dwukrotnie naruszyła prawo. Po pierwsze dwukrotnie ukarała mnie za ten sam czyn, czyli przy nieprzeparkowywanym samochodzie, wystawiła dwa wezwania, kiedy złożyłam w związku z tym sprzeciw do sądu, otrzymałam wezwanie na posiedzenie. Szczęśliwie trafiłam na Anuluj Mandat, który przygotował wniosek o umorzenie postępowania sądowego wszczętego na podstawie niespełniającego wymogów formalnych wniosku o ukaranie. Na posiedzeniu umorzono sprawę. Wezwania alternatywne nie mają żadnej wiążącej mocy sprawczej!

Robert 16 stycznia 2017 17:08

Po wysłaniu paru pism w sprawie quizów ABCD - cisza ze strony GITD. Oby tak dalej.
Teraz zaczynam ze Strażą Miejską, bo ponoć zaparkowałem nie tam, gdzie trzeba. Zobaczymy jak pójdzie.
Pozdrawiam anuluj-mandat.pl i dziękuję za pomoc.

Tomek D 12 stycznia 2017 22:49

Witam. Gdy dostałem quiz od ITD to się lekko zagotowałem, bo jak tu pamiętać kto jechał autem 92 dni temu. Od pewnego czasu śledziłem anuluj-mandat.pl na fb i przyszedł czas na skorzystanie z waszych usług. Koszt wniosku do ITD 30 zł więc niewiele.
Od dostarczenia pisma do ITD zgodnie z informacją z PP minęło już 42 dni i cały czas czekam ..... :) Nie wiem na pewno a AM.pl nie chce mi na fb odpowiedzieć a w FAQ odpowiedzi nie ma, o co chodzi .... Ile czasu ma ITD na odpowiedź i czy jest jakiś limit tego czasu. czekam na odpowiedź

piotr 10 stycznia 2017 15:27

Dzieki pomocy AM udało mi się nie stracić PJ za przekroczenie predkosci ...
szybki i bezproblemowy kontakt.
dziekuje !!

Damian 18 listopada 2016 09:57

Dziękuję za pomoc.
Walka z Strażą przyniosła rezultaty. Jednak z policją już nie.

Tomek 24 października 2016 21:59

Polecam. Zarówno w kwestii dokumentów, jak i pomocy. Ludzie, nie bójcie się stawiać oporu głupiemu systemowi, który stworzony jest by łupać obywatela na każdym kroku. Miejcie swoją godność, nie dajcie sobie jej odebrać.

Jakub 28 września 2016 11:51

Strona bardzo pomocna, dokumenty stworzone są bardzo szczegółowo - wspaniała inicjatywa, Jednakże proces reklamacyjny jest na poziomie niedostatecznym - oczekiwanie 5 dni, a odpowiedzi dalej nie ma. Żałuję, że klient nie jest traktowany poważnie.

Basia 22 września 2016 17:24

Bardzo pożyteczna strona :) Pozwala uświadomić sobie własne prawa i brak jego przestrzegania przez niektóre organy :)

WuDi 17 lipca 2016 02:57

Dziękuję Wam ,że jesteście!
Otworzyliście ludziom oczy na bezprawie, które jest tak ..powszechne w instytucjach, które mają strzec prawa.
Pozdrawiam
Wasz wierny fan

Krakus 8 lipca 2016 22:16

Dzięki Wam zostałem sądownie uniewinniony za zdjęcie z fotobudki Straży Wiejskiej ze Szczecina :)

Marlena 29 czerwca 2016 01:52

W kilka tygodni po powrocie z wakacji 2015 zostałam zaszczycona 4 mandatami, wszystkie w tył samochodu, przekroczenia 11-20 km/h. Nie miało to nic z wspólnego z bezpieczeństwem na drodze, a chęć zysku była czytelna. Rady i pisma z Anuluj Mandat poprowadziły mnie jak po sznurku przez cały proces. Odpowiadałam na każde pismo i zgłaszałam się na każde wezwanie policji i straży miejskiej przygotowując się zgodnie ze wskazówkiami AM. Presja była silna, więc tym bardziej poczułam ogromną satysfakcję, kiedy przeczytałam wyrok uniewinniający sądu. Zdecydowanie warto było się upierać i walczyć!