Anuluj sobie mandat

Niniejsza aplikacja służy do wygenerowania najbardziej skutecznych pism procesowych (81% umorzeń już na etapie przygotowawczym, a 99% wygranych spraw sądowych we wszystkich instancjach) prowadzących do anulowania rzekomego mandatu z fotoradaru, monitoringu, za rzekomo złe parkowanie czy z policyjnych videorejestratorów w nieoznakowanych pojazdach, do udostępnienia najtańszych na rynku ale najbardziej profesjonalnych porad prawnych oraz do rzeczywistego działania informacyjnego na rzecz bezpieczeństwa drogowego. Robimy to wszystko czego nie załatwi rzekome karanie rzekomego sprawcy z rzekomego urządzenia pomiarowego. 

 

Rzekomych, bo wezwania-quizy (ABCD) nie spełniają wymogów formalnych art. 97 par. 1 pkt 3) kpw, a więc nie są mandatami, wezwania do właściciela pojazdu o „wskazanie kierującego” nie są prawidłowym postepowaniem wyjasniającym a naruszają prawa procesowe obywateli, natomiast fotoradary zbyt często są instalowane niezgodnie z instrukacją, a wideorejestratory nigdy nie mierzą prędkości śledzonego pojazdu.

Niestety w Polsce nie wystarczy mieć rację, trzeba jeszcze umieć ją sobie wywalczyć. 

Nasza aplikacja Anuluj-Mandat.pl to także internetowa kancelaria direct, gdzie za niewielkie pieniądze pomożemy Ci przekonać bandycki system że:

Bez mandatów nie ma odmowy ich przyjęcia. Nie ma mowy o dowodach popełnienia wykroczenia niewskazania kierującego lub przekroczenia prędkości, przy wadliwym postepowaniu wyjaśniającym. Samym domniemaniem winy nie można nas skazać w postępowaniu sądowym.

Dodatkowo otrzymasz wnioski procesowe pozwalające:

1. uniknąć opłat viaTOLL,
2. pomocne przy wznowieniu prawomocnych postepowań mandatowych
3. umożliwiające dochodzenie zwrotu wszystkich poniesionych kosztów po wygranej sprawie sądowej.

Jeśli przygotowane przez nas wzory są niewystarczające to możesz złożyć nam zapytanie prawne lub złożyć indywidualne zlecenie na pismo procesowe (link) w sprawach:

1. postępowań mandatowych przed Strażą Miejską, Strażą Gminną, Policją lub Głównym Inspektorem Transportu Drogowego, a nawet Strażą Leśną czy Inspekcją Celną
2. postępowań sądowych o wykroczenie we wszystkich instancjach, łącznie ze zleceniem sporządzenia napelacji,
3. zatrzymania na „gorącym uczynku” na podstawie wskazań suszarki ISKRA lub innych urządzeń pomiarowych,
4. opłat za bezprawne lub niewykonane odholowanie pojazdu,
5. bezprawnie nakładanych blokad na koła i dokonywanych w ten sposób wyłudzeń mandatów lub opłat,
6. egzekucji kar, punktów i utraty prawa jazdy, pomimo, że mandat, wyrok lub decyzja nigdy nie zostały prawidłowo doręczone,
7. skarg na zachowanie funkcjonariuszy mundurowych i doprowadzenia do wytoczenia im postępowań prokuratorskich,
8. egzekucji administracyjnej z Abonamentu RTV,
9. ochrony przed bezprawnie działającymi windykatorami,
10. reprezentacji prawnej w sprawie o utratę prawa jazdy
11. innych spraw dotyczących nadużyć władzy


Ponadto na naszym blogu znajdziecie 100 darmowych informacji i porad z dziedziny mandatów, wykroczeń i bezprawnych danin publicznych, które można pobrać w formie darmowego E-BOOKA.

 

O skuteczności Anuluj-Mandat.pl możesz się przekonać zapoznając się z częścią wygranych spraw nadesłanych przez naszych Użytkowników.


Wygranych spraw sądowych zarejestrowaliśmy 1200 od czasu naszego działania antymandatowego (od 8.08.2013), przy czym w ponad 25 tys. wygranych przypadków sądu w ogóle się udało uniknąć, 30 apelacji przegraliśmy, z czego większość tylko dlatego, że nie udało się odkręcić błędów popełnionych przez obwinionych z powodu skorzystania z innych, często darmowych dokumentów i porad umieszczanych w Internecie przez osoby niekompetentne. Nasze porady są tanie ale nie darmowe, właśnie dlatego, że się znamy na tym co robimy, wkładamy w to wiele pracy, serca oraz pasji, a także dlatego, że jest to nasz biznes mający pokrycie w realnych sukcesach, a nie chwyt marketingowy i chęć błyśnięcia. Sprawdź NASZĄ SKUTECZNOŚĆ.


Naszą misją przy tym jest nie tylko pomoc w sprawach indywidualnych, ale masowe działania informacyjne, mające naprawić system poprzez edukację obywateli na temat ich praw, co wprowadza pewne zamieszanie medialne: sprawdź co piszą O NAS W MEDIACH.


Wygrane sprawy podobnie, publikacje w innych mediach, podobnie jak nadsyłane podziękowania (do usług) są dowodem, że nasz Użytkownik ma do czynienia z zaufaną i doświadczoną organizacją, która nie tylko jako pierwsza się skutecznie zmierzyła z tematem (na razie jedyna na taką skalę w potwierdzony sposób), ale też uczestniczy w sprawach od początku do końca. POCHWAL NAS.


Jeśli Ci się przydaliśmy wpisz się, zaczynasz zmagania o anulowanie mandatu, a wciąż czujesz się zagubiony sprawie lub obsłudze naszego serwisu zajrzyj pod FAQ.

 

Pamiętajcie jednak, naszą MISJĄ nie jest popieranie piractwa drogowego i cwaniakowania, ale działanie w charakterze "adwokatów" osób obwinianych o wykroczenie (często niesłusznie), chronienie obywateli przed nadużyciami władzy, realne zadbanie o bezpieczeństwo drogowe poprzez doprowadzenie do karania tylko sprawców wykroczeń drogowych, których wina nie ulega watpliwosci i którzy stanowią faktyczne zagrożenie dla innych uczestników ruchu, oraz do likwidacji fotoradarów na rzecz zwiększenia ilości mobilnych patroli policyjnych wyposażonych w najlepszy sprzęt pomiarowy i skoncentrowanych na łapaniu autentycznych piratów drogowych, a nie na statystykach czy wpływach ekstra do budżetu z kieszeni obywateli.

 


Tomasz Parol
Prawnik i autor Anuluj-Mandat.pl