O nas

Portal Internetowy, a właściwie Kancelaria Direct Anuluj-Mandat.pl zajmuje się obroną obywateli przed tolerowanym przez „wymiar sprawiedliwości” bezprawiem mandatowym, przed masowymi wyłudzeniami bezprawnych opłat oraz walką z ukrytymi daninami publicznymi.


Naszą misją jest oprócz działalności edukacyjnej na rzecz bezpieczeństwa drogowego również wypełnianie luki rynkowej tam, gdzie obywatel nie mógł skorzystać z dobrodziejstw ochrony adwokackiej i nie stać go było na konsultację prawną.


Naszym celem jest naprawa systemu i pozbycie się z niego „świętych krów”, które krzywdząc ludzi czują się wciąż bezkarne. Zrobimy to poprzez masową edukację oraz podburzanie społeczeństwa przeciwko nadużyciom urzędniczym.


Szukamy rozwiązań nawet dla najtrudniejszych, acz dolegliwych spraw, badamy ślady przekrętów oraz manipulacji, demaskujemy kłamstwa, nie boimy się nikogo i niczego.


Twórca i Szef Projektu – Tomasz Parol

Dyrektor Organizacji – Renata Wasiak

A także zespół wybitnych Prawników z pazurem.


Sugestie dotyczące kolejnych zagadnień, ciekawe materiały, propozycje współpracy, oferty marketingowe oraz handlowe prosimy kierować na mail kontakt@anuluj-mandat.pl


Reklamacje i uwagi techniczne prosimy kierować na adres admin@anuluj-mandat.pl


Prawne zapytania i zlecenia tylko tą drogą.