Krok 1 - Typ wniosku

 

Poniższe pisma procesowe po wygenerowaniu otrzymasz od razu, na komputer, do folderu, na który trafiają zawsze dokumenty pobierane przez Ciebie z Internetu. Jeśli nie pobierzesz dokumentu po wygenerowaniu w każdym momencie możesz pobrać wygenerowany dokument z zakładki MOJE DOKUMENTY po zalogowaniu się na swoje konto w naszym serwisie. Koszt tylko 49,75 zł za wygenerowany dokument. 

Dzięki tym pismom otrzymasz wysoką szansę (ponad 90%) umorzenia postępowania mandatowego już po wezwaniu, podczas korespondencji na etapie postępowania wyjaśniającego (dok. 1 i 4), uchylenia sądowego wyroku nakazowego (dok. 2 ma skuteczność 100%), uniewinnienia lub umorzenia (80%) w trakcie zwyczajnego postępowania sądowego (dok. 3). Otrzymasz też szansę rezygnacji organu z fatygowania świadka na drugi koniec Polski oraz zwrotu kosztów dojazdu świadka (dok. 6 i 5). Ponadto oferujemy ochronę przed karami viaTOLL za czyny przed 2.01.2015 i szansę obrony przez grzywną z videorejestratorów w nieoznakowanych pojazdach policyjnych (dok. 8 i 9). Zwycięzcy spraw sadowych otrzymują za to możliwość wywalczenia odszkodowania (na dok. 7 jest 6 m-cy od wyroku).

Dokument nr 10 może być za to istotny po wejściu w życie zmian w kodeksie postepowaniach w sprawa o wykroczenia gdyż dotyczy szans na wznowienie postepowań mandatowych już zamkniętych.

W przypadku zapotrzebowania na inne dokumenty procesowe można nam je zlecić tutaj (link).

Przed rozpoczęciem tworzenia wybranego pisma (lista poniżej) proszę przygotować sobie potrzebne dokumenty, takie jak: wezwanie, na które zamierzamy reagować, wyrok nakazowy, na który przygotowujemy sprzeciw, dokumenty procesowe, które posiadamy. Będą bowiem potrzebne sygnatury akt, daty i adresy.

Uwaga, dokumenty nie dotyczą zatrzymania przez Policję na goracym uczynku oraz pism procesowych do sadu w 2016 r. (dok nr 3 ) za fotoradar bo każda taka sprawa jest inna, w takim przypadku należy złozyć zlecenie prawnikom: http://anuluj-mandat.pl/advice 

Jeśli nie jesteś pewny, czy wnioski dotyczą Twojej sprawy przeczytaj ich szczegółowy opis:

http://anuluj-mandat.pl/blog/post/opis-dokumentow-antymandatowych-do-pobrania-w-anuluj-mandatpl

oraz zajrzyj koniecznie tutaj jesli masz wyznaczoną rozprawe za fotoradar SM/SG 

https://anuluj-mandat.pl/blog/post/zaczely-sie-w-sadach-umorzenia-spraw-fotoradarowych-z-nieuprawnionego-oskarzenia-strazy-miejskich-i-gminnych

 

 

Jaki dokument tworzymy?

Z kim walczymy?

Jeżeli nie znalazłeś dokumentu, którego szukałeś lub masz sprawę inną niż wymienione zapraszamy TUTAJ.