04
04.2019

Anuluj-Mandat.pl tworzy program Partii Kierowców - nowego ugrupowania na polskiej scenie politycznej
Nowo powstała Partia Kierowców zapowiedziała start w wyborach do Parlamentu Europejskiego; ugrupowanie w PE chce walczyć o prawa kierowców i transportowców. Partia Kierowców wystartuje też w jesiennych wyborach do Sejmu i Senatu.

 
Tomasz Parol, Paweł Kubalski, Halszka Bielicka
 
Twórcą programu nowopowstałej Partii Kierowców o której rozpisywały sie wszystkie serwisy (patrz niżej) jest Tomasz Parol z Anuluj-Mandat.pl, Zarząd będą stanowili po zwołaniu Konwencji Halszka Bielicka ze Stowarzyszenia Zdrowy Rozsądek i Paweł Kubalski z Bezpiecznapodroz.org
 
We wtorek na konferencji prasowej, która zainaugurowała działalność ugrupowania, p.o. prezesa Partii Kierowców (PK) Halszka Bielecka poinformowała, że nowa partia została już zarejestrowana. Zapowiedziała też, że partia wystartuje w najbliższych wyborach do PE. W europarlamencie partia chce wpływać na regulacje dotyczące ruchu i transportu drogowego
 
 
 
Według liderów Partii zapowiada, że będzie ona „partią merytoryczną”, która chce chronić prawa kierowców, ale też transportowców. Chce też walczyć „z absurdami drogowymi” i „fiskalizacją” ruchu drogowego, czyli systemem mandatów, których celem nie jest poprawa bezpieczeństwa na drogach, a ściąganie środków finansowych od kierowców.
 
 
– Chcemy sprawiedliwego prawa, prostych, jasnych przepisów. Chcemy eliminować absurdy drogowe, ale również walczyć z niesprawiedliwością. Chcemy chronić interesy naszych kierowców, w tym kierowców zawodowych, którzy mają nierówne szanse wewnątrz UE – zadeklarowała we wtorek Bielecka.

Rzeczywiście dwa dni później Parlament Europejski łamiąc wszelkie standardy wyeliminował praktycznie polskie firmy transportowe i naszych kierowców zawodowych z rynku europejskiego wprowadzając tzw pakiet mobilności:
 
 
Tomasz Parol (PK) i szef portalu Anuluj Mandat podkreślił, że PK chce docierać do ludzi z informacją, o tym, że wszystko co słyszeli na temat bezpieczeństwa na drodze, na temat pracy kierowców, przez ostatnie 25 lat, to jest "masa bzdur i stereotypów". Jak dodał, nowoczesne drogi i węzły komunikacyjne pozwalają, aby kierowcy przemieszczali się po nich z prędkością 200 km/h i "żeby było mimo to bezpiecznie". 
 
 
 
Paweł Kubalski stwierdził: 
 
– Nie będziemy uprawiać polityki. Nie jesteśmy ani za PiS-em, ani przeciwko PiS-owi, za PO czy przeciwko. My będziemy zajmowali się tylko i wyłącznie sprawami kierowców, żeby uporządkować prawo drogowe i spowodować lepsze bezpieczeństwo na drogach
 
 
Powołanie Partii Kierowców jest to następny krok konsolidacji środowiska kierowców i transportowców po ogłoszeniu w Sejmie petycji przeciwko automatycznym systemom hamowania uchwalonym w Parlamencie Europejskim
 
 
Zapraszamy naszych sympatyków z całej Polski do współpracy, kierowców, kierowców zawodowych, motocyklistów, ludzi ze środowisk transportowych i TSL do współpracy. Chcemy stworzyć struktury w całej Polsce i odkręcić do europejskie oraz fiskalne szaleństwo. Mamy bardzo dobry i rzeczowy program, który zostanie niedługo ogłoszony oraz determinację by go zrealizować i najlepszą w Polsce obsługę prawną dostarczaną przez prawników anuluj-mandat.pl i anuluj-dlug.pl dla naszego całego środowiska, przedsiebiorców oraz rzeszy osób niszczonych przez nieudolne gdzie powino działać jak należy, a opresyjne tam gdzie nie trzeba państwo.
 
Można pisać na kontakt@anuluj-mandat.pl
 
Niebawem kolejne doniesienia
 
Zespół Anuluj-Mandat.pl
 Kategorie