30
07.2014

Naklejka Anuluj-Mandat.pl na samochód
Takiego oto "Fotolejka" czyli naklejkę na samochód oferujemy. 

lejek-nalepkajpg

Jeżeli ktoś z Czytelników chciałby nam szczerze pomóc w dystrybucji naklejek kierowcom, to prosimy o podanie ilości (zapotrzebowania na miare możliwości) i adresu na który mamy wysłać przez formularz kontaktowy. Wysyłamy za darmo na własny koszt i według listy wiec z miesiąc trzeba poczekać.

Przy okazji wielkie podziękowania tych osób, które już się zgłosiły. W razie potrzeby wykraczającej poza wzory dokumentów do końca stycznia 2015 możecie liczyć na nasze darmowe mailowe porady.

Zespół www.Anuluj-Mandat.pl

Dopisek z 25.12.2014 - naklejki jeszcze są chociaż pewnie w krótce się skończą (ostatni dzwonek). Otrzymujemy informację od Czytelników, że odstraszają (buuu...;-) Straż Miejską karającą mandatami za parkowanie. Strażnicy widać czują pismo nosem, że z osoby będącej pod naszą opieką kasy do budżetu miasta lub gminy nie będzie. Przecież nawet podanie do Sądu jest nie tylko kłopotliwe ale nawet w przypadku wygranej (nie zdarza się) zasili Skarb Państwa. Wolą widac koncentrować się na innych, o wiele łatwiejszych do złupienia i mniej świadomych swoich praw.
Efekt naklejki zaskakujący ale nam się podoba.Kategorie