01
07.2014

Straż Miejska z Mszany Dolnej pogrążona przez Sąd w Limanowej
Oczywiście chodzi o udowodniony (który to juz raz?) brak uprawnień Straży Miejskiej do występowania jako oskarżyciel publiczy przed sądem w sprawie ukarania za wykroczenie z art. 96 par. 3 kw czyli za tzw "niewskazanie kierującego" przez właściciela pojazdu. Wszystkim "wątpiącym" w naszą metodę i "zadżumionym" ściemami pazernych strażników polacamy zapoznanie się z uzasadnieniem. Jest znakomite, choć nie wyczerpuje wszystkich znanych nam argumentów. Brawa dla Sędziego SR Bartosza Łopalewskiego.

Limanowa1jpg

Limanowaumorzenie2jpg

Limanowaumorzenie3jpg

Limanowaumorzenie4jpg

Mszana Dolna leży w zachodniej części Beskidu Wyspowego w zlewisku rzeki Raby, 50 km na południe od Krakowa, 50 km na północ odZakopanego i 12 km na północny wschód od Rabki. Jest światowym przykładem okna tektonicznego. Kotlina, w której miasto jest położone, otoczona jest szczytami Beskidu WyspowegoLubogoszczCzarny DziałGrunwaldLuboń Wielki (1022 m n.p.m.) i Szczebel oraz wzgórzem Grunwald.Przez miejscowość przechodzi ważny szlak komunikacyjny, droga krajowa nr 28, zwana także trasą karpacką.


Mszana Dolnajpg

http://youtu.be/PXxdfuVEsG4 

UWAGA: niniejszy wpis dotyczył stanu prawnego do dnia 30 września 2014. Zgodnie bowiem z Uchwałą Sądu Najwyższego z 30.09.2014 Sygn. Akt. I KZP 16/14 Straż Miejska/Gminna uzyskała potwierdzenie, że w przypadku ujawnienia wykroczenia niewskazania użytkownika pojazdu (nie kierującego) z art. 96 par. 3 kw może wystepować jako oskarżyciel publiczny i składać do sądu wniosek o ukaranie. Musi jednak spełnić pewne warunki, których nie ma szans dotrzymać przy proponowanej przez Anuluj-Mandat.pl skutecznej linii obrony, zawartej w naszych aktualnych dokumentach.Kategorie