29
11.2014

Nazwiska Posłów RP, którzy poparli bandyckie łupienie obywateli przez Straże Miejskie i Gminne
Musimy zdać sobie sprawę w jakim stopniu na rękę jest tzw. Wybrańcom Narodu utrzymywanie status quo polegającego na łupieniu obywateli gdzie się da, bez względu na ich prawa oraz obowiązujące prawo. Kilka tygodni temu Najwyższa Izba Kontroli ogłosiła w Sejmie RP raport, z którego wynika, że fotoradary używane przez straże miejskie i gminne nie tylko nie poprawiają bezpieczeństwa drogowego, nie tylko nie są ustawiane tam gdzie powinny ale wręcz są traktowane jako maszynki do robienia pieniędzy w sposób kryminogenny. Dla Sejmu i Posłów RP nie była to jednak nowość, gdyż już wcześniej wielokrotnie wykazywane były nadużycia straży miejskich i gminnych, a niektóre interpelacje ujawniały przypadki „karania” obywateli poprzez użytkowanie fotoradarów ustawionych nielegalnie.

Pisaliśmy o tym:

http://anuluj-mandat.pl/blog/post/ministerstwo-transportu-stacjonarne-fotoradary-na-drogach-krajowyc...

Mimo druzgoczącego działania Straży Miejskich raportu NIK, mimo pełnej świadomości w Sejmie, że fotoradary nie poprawiają ale pogarszają bezpieczeństwo, mimo doskonałego zorientowania parlamentarzystów na temat nadużyć tej formacji mundurowej w miastach i gminach, która zazwyczaj niczym innym sie nie zajmuje oprócz karania włascicieli pojazdów za zdjęcia z fotoradarów, monitoringu czy złe parkowanie (tak, tak, bo to nie do sprawców są wysyłane wezwania ale do właścicieli) w dniu 28.11.2014 większość Posłów RP (naszych przedstawicieli) przychyliła się do wniosku Komisji Sejmowej (zdominowanej przez koalicję PO i PSL) o odrzucenie poselskiego projektu ustawy o odebraniu Strażą Miejskim i Gminnym uprawnień do obsługi fotoradarów, karania za tzw. złe parkowanie i nakładania blokad.

Dziciojpg

Największym obrońcą Straży Miejskiej jest w Sejmie Poseł Janusz Dzięcioł
były strażnik miejski, który wygrał konkurs w publicznym pokazywaniu gołego zadka
w programie Big Brother

Gdyby ustawa przeszła, z pewnością Miasta i Gminy straciłyby możliwość programowego niszczenia finansowego swoich obywateli oraz przyjezdnych, by podreperować sobie budżet, a Straże Miejskie nie mogły wymuszać od nas haraczy stosując bezprawne manipulacje, kłamstwa i groźby pod pretekstem dbania o bezpieczeństwo drogowe, a tak naprawdę dbając tylko o to, by kasa wpływała wszystko jedno od kogo, czy przestraszonego właściciela pojazdu, czy jakiegokolwiek jego użytkownika, czy też od świadka w formie kary porządkowej (bo nie mógł przyjachać na wezwanie na drugi koniec Polski). Gdyby ustawa przeszła, bardzo szybko by sie okazało gdzie tak naprawdę jest potrzebna straż miejska lub gminna, a gdzie została powołana i istnieje tylko po to, by pełnić rolę inkasentów, a w zasadzie kogoś o charakterze korsarzy lądowych uprawiających swój bandycki fach w mundurze, z patentem zbójnickim i listem żelaznym od władz lokalnych, gwarantującym im pełna bezkarność, choćby nawet przy rzekomym ściganiu za wykroczenia popełniali przestepstwa na masową skalę.

Zanim przejdziemy do prezentacji kilku pysków oraz wielu imion i nazwisk Posłów RP, którzy poprali utrzymywanie tego procederu kosztem łamania praw ich własnych wyborców, chcemy byś zrozumiał Czytelniku, że piątkowe głosowanie wykazało, że ludzie Ci będą zawsze gotowi nałożyć na obywateli swojego kraju dowolną daninę, dowolny podatek czy wszelkie chomąto, wkładając swoje brudne łapska do naszych kieszeni, po nasze pieniadze pod dowolnym pretekstem, ograniczając jednocześnie nasze prawa lub umożliwiając bezkarne ich łamanie. Byle tylko samemu napchać sobie kabzę, brylować na salonach i mieć za co robić poselskie wycieczki po świecie tanimi liniami.

Oto pełna lista Posłów RP głosujących przeciwko zabraniu fotoradarów i najbardziej kryminogennych uprawnień Strażom Miejskim/Gminnym - zapamietajmy to im i rozliczmy ich za to w kolejnych wyborach:

Posowie1jpg

 

Posowie2jpg
Posowie3jpg
Posowie4jpg
Posowie5jpg

85. Kozdroń Jerzy
86. Kozłowska Iwona
87. Koźlakiewicz Mirosław
88. Krajewska Ligia
89. Kropiwnicki Robert
90. Królikowska-Kińska Elżbieta

Posowie6jpg
Posowie7jpg

Posowie8jpg
Przez tych ludzi dalej będzie dochodzić do tak koszmarnych sytuacji spowodowanych przez lokalne mafie urzednicze:
http://anuluj-mandat.pl/blog/post/skandal-areszt-dla-studenta-za-fotoradar-mimo-ze-nie-widac-bylo-ki...
a już mamy sygnały o kolejnych drastycznych historiach, o których niebawem poinformujemy na blogu.

I sytuacja będzie się zagęszczać, a nasze prawo będzie łamane coraz mocniej, gdyż ww. Posłowie RP niedopuscili do zabrania fotoradarów z łap Strażników i przekazania ich Głownemu Inspektorowi Transportu Drogowego.

Bo co by złego nie mówić o GITD, które także łamie prawo wysyłając wezwania alternatywne, to jednak ten organ centralny nie pozwala sobie na tak bezczelne i drastyczne działania, bo nie jest narzędziem gminnego parcia na kasę za wszelką cenę:

http://anuluj-mandat.pl/blog/post/gitd-po-naszych-wnioskach-nigdy-nie-poszlo-do-sadu

Więc teraz od nas będzie czerwona kartka dla antyobywatelskich frajerów parlamentarnych, a to dopiero początek, bo z dnia na dzień coraz wiecej Polaków wie jak samemu się bronić przed bezprawiem mandatowym:

http://anuluj-mandat.pl/blog/post/10-przykazan-nekanego-za-fotoradar

http://anuluj-mandat.pl/blog/post/zle-wezwanie-za-zle-parkowanie

http://anuluj-mandat.pl/blog/post/tak-nasi-czytelnicy-wygrywaja-bez-sadu-w-kwestii-parkowania-i-zdje...

http://anuluj-mandat.pl/blog/post/nie-mozna-wlascicielowi-pojazdu-przypisywac-wine-na-sile-za-niewsk...

StraFoto2jpg
Spokojnie, nikt im mandatu nie wlepił i nie wlepi, są ponad prawem na swoim terenie, mogą wciąż robić co zechcą

Dziękujemy Panie Posłanki i Panowie Posłowie. A teraz WSZYSCY WON!!!Kategorie